Yıldırım Pet Mezarlığı

Yıldırım Pet Mezarlığı

Bursa birçok hayvan severin evini kedi, köpek gibi sevimli dostlar ile paylaştığı büyük şehirlerimizden biridir. Yıldırım ilçesi Bursa’nın en büyük ve metropol ilçelerinden biridir. Dolayısı ile birçok evcil hayvan sahibinin konakladığı ilçelerden biridir. Sevimli dostları ile güçlü bağlar kuran hayvan severler, bir gün onları kaybettiklerinde derin bir yas sürecine girerler. Sadık dostları için özenle hazırlanmış bir mezar alanı ve veda töreni ile bu zorlu süreci biraz da olsa daha kolay atlatabilirler.

Yıldırım Pet Mezarlığı olarak, sadık dostunuzun hak ettiği gibi bir hayvan mezarlığı defin hizmeti ile bu zor anlarınızda 7/24 yanı başınızdayız. Bursa Yıldırım ilçesinde bulunduğunuz yere hızla ulaşıyor ve can dostunuzun son yolculuğunu sizin için büyük bir özenle planlıyoruz.

Yıldırım Pet Mezarlığı Hizmetleri Nelerdir?

Pet Mezarlığı olarak, evcil hayvan dostunuzun defin sürecini sizin adınıza en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz. İlk olarak can dostunuzu bulunduğu yerden alıyoruz ve veteriner hekimlerimiz aracılığı ile ölüm nedenini tespit ediyoruz.

Özel araçlarımız ile sadık dostunuzu Yıldırım Pet Mezarlığı için hazırladığımız özel alana taşıyoruz. Sevimli dostunuz için sizin isteklerinize göre mezar tabelası hazırlıyoruz. Defin sonrası mezarlık bakım ve temizlik hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

Yıldırım Pet Mezarlığı defin hizmetleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. “Çünkü dostluk sonsuzdur.”

Paylaş :