İzmir Pet Mezarlığı

Mezarlık Hizmet Bölgelerimiz

Narlıdere  için Pet Mezarlığı

Aliağa için Pet Mezarlığı

İzmir

Can dostunuz öldüğü zaman ne yapacağınıza karar vermek zorlaşır. Bu, hayvanseverlerin düşünmek istemediği bir konu olsa da, onlar özel bir hizmet ile son yolculuğuna uğurlanır. Aileler İzmir Evcil Hayvan Mezarlığı ile iletişime geçtiği zaman doğru şekilde bilgilendirilir. Uzun yıllara dayanan deneyimi ile hareket eden Pet Mezarlığı, bir telefon ile sizi uygun seçeneğe yönlendirir ve profesyonel ekibi ile destek verir. 

Evden Alma ve Defin Hizmeti Nedir?

İzmir Evcil Hayvan Mezarlığı hayvan dostlarının zorlu gününü kolaylaştırmak ve acılarını az da olsa hafifletmek amacıyla çalışır. Dikkat ve özen çerçevesi içerisinde hareket eden uzman ekip, sürecin baştan sona takibini gerçekleştirir. Evde vefat eden can dostunuz veteriner hekimler tarafından teslim alınır.

Sterilizasyon işlemi yapılıp kefenlenerek nakil süreci özel tabutlarda gerçekleştirilir. Dilerseniz defin işleminde dostunuzun yanında olabilirsiniz. Törene katılamadığınız takdirde, sürecin her aşaması hakkında video ve fotoğraflarla bilgilendirilebilirsiniz. İzmir Evcil Hayvan Mezarlığı hizmeti alarak sadık dostlarınızı huzur içinde uğurlayabilirsiniz. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Seyrek’te bulunan 4 bin kapasiteli hayvan mezarlığı, hayvanseverlerin minik dostlarını defnetmeleri için ideal bir yerdir. 

Evcil Hayvan Mezar Bakım Hizmeti Nasıldır?

Evden alma ve defin hizmeti sunan Pet Mezarlığı, sevimli dostlarınızın öldükten sonra da bir yuvası olmasını sağlar. İzmir Evcil Hayvan Mezarlığı hizmeti içerisinde çiçek ve mezar bakımı da yer alır. Genel bir temizlik süreci de gerektiren mezarlıklar, sevimli dostlarınızın mikrop üretmeden gömülmesine yardımcı olur.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin veterinerlik hizmetlerinden faydalanabilir, kaybettiğiniz minik dostlarınızı belediyenin öngördüğü alanlara gömebilirsiniz. Temiz ve özenli bir hizmet veren Pet Mezarlığı, evcil hayvanlarınızı profesyonel bir ekip ile defneder. Sonrasında, mezarlık bakımına devam ederek dostlarınız ile anılarınızı yaşatmanızı sağlar. Sadık dostunuzun kaybı sonrası yaşadığınız yas sürecini kolaylaştırır. Çiçek ve ağaç ekimi ile birlikte rutin mezarlık bakımı da gerçekleştirilir. Dostunuzun isim, doğum ve ölüm tarihlerinin yazılı olduğu mezar taşı yaptırılarak hayvanseverlerin üzüntüsünü azaltabilir. Veteriner hekimlerin bilgi ve deneyimlerinden faydalanılarak tamamlanan bu süreç, sizin sevimli canlarınıza huzurlu bir ortam sağlar.    

İzmir Evcil Hayvan Mezarlığı hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. “Çünkü dostluk sonsuzdur”.