Ankara İstanbul
Hayvan (Pet) Mezarlığı

Hizmetlerimiz

Evcil hayvanınız öldüğünde ne yapacaksınız? Can dostunuzun sizden ayrılması sonrasında bedeni ne olacak gibi sorular hayvanseverlerin düşünmek dahi istemediği konulardır. Bu nedenle İstanbul Pet Mezarlığı bu süreci sizler adına özenle yürütüyor. Peki İstanbul Evcil Hayvan mezarlığı hangi hizmetleri veriyor?

ist

Evcil Hayvan Defin ve Mezar Bakımı Hizmetlerimiz

Evcil hayvan sahibi aileleri İstanbul Pet Mezarlığı ile iletişime geçtiği ilk andan itibaren onları en doğru şekilde bilgilendiriyoruz. Başka bir deyişle, zor gününüzde sizlere kalan sadece bir telefon araması yapmak ve bize konumunuzu iletmek oluyor. Yıllara dayanan tecrübemiz ile onları en uygun seçeneğe yönlendiriyor ve süreci baştan sona tecrübeli ekibimiz ile birlikte yürütüyoruz.

Sunduğumuz hizmet büyük bir sorumluluk ve özen gerektirdiği için sorumluluğumuzun her aşamasını özenle ve eksiksiz yerine getirmek için çalışıyoruz. Bu nedenle, hizmet alan ailelerimiz ekibimizin hizmetinden memnun kalıyorlar. Sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde hizmet vermeye devam ediyor ve yüzlerce aileye fayda sunuyoruz. Ziyarete gelen ailelerimiz olduğunda bundan mutluluk duyuyor ve onların acısına ortak oluyoruz.

Evden Alma ve Defin Hizmeti

Evden alma ve defin hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki bağlantıya tıkla.

Pet Mezar Bakım Hizmeti

Mezar bakım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki bağlantıya tıkla.

Yani sürecin baştan sona takibini yapıyoruz ve definden aylar sonra bile ne zaman isterseniz can dostunuzun mezarını birkaç saat içinde görebiliyor veya fotoğrafına ulaşabiliyorsunuz.

Evcil Hayvan Defin ve Mezar bakım hizmetlerimiz sayesinde, tüm dostlarımız huzur içinde Pet Mezarlığında son yolculuğuna uğurlanıyor. Defin hizmeti sonrasında da tüm mezarlarımızın evcil hayvan mezar bakım hizmetini sağlıyor ve sizlere her zaman temiz ve özenli bir hizmet sunmaya devam ediyoruz. Gelirimizin bir kısmı ile sokak hayvanlarına, barınaklara yardımda bulunuyor her türlü desteğimizi sağlıyoruz.

İstanbul Evcil Hayvan Mezarlığı olarak sizleri çok iyi anlıyor ve bu yaklaşımla hizmet veriyoruz. İstanbul Pet Mezarlığı verdiği kaliteli hizmet, profesyonel yaklaşımı ve gösterdiği hassasiyet ile siz değerli ailelerimizin güvenini kazandı. Bu güveni sürdürerek hizmetlerimizi siz değerli ailelerimize sunmaya devam ediyoruz. Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz +90(549) 791 91 96 no’lu iletişim numaralarımızdan 7/24 bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.