Sincan Pet Mezarlığı

Sincan Pet Mezarlığı

Sincan pet mezarlığı hayvan severlerin sadık dostlarını kaybettiklerinde yaşadıkları yas sürecinin biraz daha hafifletilmesi adına oluşturulan alandır. Pet mezarlıkları dostlarına saygı göstermek ve onları her zaman anmak için tercih edilen alanlar arasında bulunur. Sevimli dostunu kaybeden kedi-köpek severler derin bir üzüntü, hüzün, boşluk hissi, özlem ve yalnızlık duygularına kapılırlar. Sadık dostlarımızın sonsuza dek uğurlandığı bu yolculukta onların hiçbir zaman unutulmadığını ve daima yaşatıldığını hissettiren bu alanlar hayvanseverlerin acılarına ortak olur.

Sincan Pet Mezarlığı Hizmetleri Nelerdir?

Sincan pet mezarlığı sadık dostlarımızın cenaze işlemlerini düzenleyerek düzgün bir biçimde gömülmelerine olanak tanıyan özel bir alandır. Pet mezarlığımız hem huzurlu hem de yeşilliklerde çevrili bir alanda hizmet sunar. Defin işlemleri içerisinde bulunan mezar taşlarına kedi-köpek ebeveynleri evcil dostlarının adını, doğum tarihini, ölüm tarihini ve anlamlı notlarını yazdırabilir.

Sincan Pet Mezarlığı Hizmetleri:

  • Sadık dostlarınızın yas sürecinde ekibimiz her zaman anlayışlı ve sizi anlayarak duygusal destek sunar.
  • Veteriner hekimlerimiz sevimli dostunuzun sonsuz uykuya dalmasının nedenini araştırarak defin işlemlerini başlatır.
  • Evinize özel olarak araç nakli sağlanır.
  • Özel tabut, sterilize kefen, mezar tabelası tasarımı ve mezar bakım servisleri özenle yapılır.
  • Sincan pet mezarlığımız 7/24 arama hizmetiyle günün her saatinde iletişim imkânı sunar.

Sadık dostlarınız aranızdan ayrıldıktan sonra onlar için daha rahat bir alan oluşturmak adına Pet Mezarlığı hizmetimizin detaylarını bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

“Çünkü Dostluk Sonsuzdur.”

Paylaş :