Osmangazi Pet Mezarlığı

Osmangazi Pet Mezarlığı

Bursa’ya bağlı hem merkez hem de en büyük ilçesi Osmangazi üç medeniyetin derin izlerini taşıyan tarihi ilçelerimiz arasında yer alır. Osmangazi pet mezarlığı evcil dostlarımızın kaybının acısı ile özlemin kesiştiği bir alandır. Hayvan dostlarının, sevimli arkadaşlarını sonsuzluğa uğurladıkları pet mezarlıkları onların hatıralarını yaşatmalarına imkân sunar. Güçlü bağ kurdukları sadık dostlarının sonsuz uykusunda ziyaret etme olanağı bulunan kedi-köpek severler bu tür özel alanlarla acılarını bir nebze olsun hafifletebilir.

Osmangazi Pet Mezarlığı Hizmetleri Nelerdir?

Osmangazi pet mezarlığı hayvanseverlerin dostlarını kaybettiklerinde, nakil ve defin hizmetlerini profesyonel ekibi ile yerine getirir. Bu süreçte hayvan dostları hem üzüntülerini hem de acılarını yaşarken gereken tüm işlemler ekibimiz tarafından sürdürülür.

Osmangazi Pet Mezarlığı Hizmetleri:

  • Evinizden özel araç ile nakil işlemleri sağlanır.
  • Sadık dostlarınız sonsuzluğa uğurlanmadan önce ölüm nedenine göre gerekli hazırlıklar yapılır.
  • Sterilize edilmiş kefen, özel mezar tabelası ve özel mezar süslemesi hizmetlerimiz bulunur.
  • Osmangazi pet mezarlığı için Bursa Pet Mezarlığımıza günün her saatinde 7/24 arama hizmetiyle ulaşma imkânınız vardır.

Sevimli dostlarınızı son yolculuğuna uğurlamadan önce Özel Pet Mezarlığı hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. “Çünkü dostluk sonsuzdur.”

Paylaş :