Manavgat Pet Mezarlığı

Manavgat Pet Mezarlığı

Antalya’nın yüz ölçümü açısından en büyük ilçelerinden biri olan Manavgat, yoğun nüfusu ile birçok hayvanseverin yaşadığı yerlerdendir. Batıda Serik ile komşu olan Manavgat, Antalya il merkezinden yaklaşık olarak 78 kilometre uzaklıkta yer alır. Turizm bakımından da oldukça gelişmiş olan ilçede hayvanseverler evlerini sadık dostları ile paylaşır.

Antalya Manavgat’ta vefat eden evcil hayvan dostunuzu Serik’te yer alan Pet Mezarlığı hizmetlerinden yararlanarak son yolculuğuna en iyi şekilde uğurlayabilirsiniz. Pet Mezarlığı, can dostunuzun vefat etmesi ile gerçekleştireceğiniz sürecinde sizin adınıza tüm planlamayı yapıyor. Evcil hayvan mezarlığı hizmetlerimiz ile evcil hayvan dostunuzu en iyi şekilde ebedi yolculuğuna uğurlayabilir, dilediğiniz zaman mezarını ziyaret edebilirsiniz.

Antalya Manavgat Pet Mezarlığı Hizmetleri Nelerdir?

Manavgat’ta kaybettiğiniz can dostunuzu Pet Mezarlığı tarafından özel olarak düzenlenmiş geniş alandaki mezarlıklarda defnedebilirsiniz. Büyük bir özenle planladığımız defin hizmetlerimizle, evcil hayvan dostlarınıza en iyi şekilde veda edebilirsiniz. Evcil dostunuz için planladığımız mezarlık hizmetlerimiz;

  • Can dostunuzun bulunduğu yerden alınması,
  • Özel araçlarla Serik defin alanına taşınması,
  • Defin işlemlerinin tamamlanması,
  • Mezar ve mezar taşının planlanması,
  • Mezarlık temizlik ve bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesidir.

Pet Mezarlığı olarak Antalya’da 7/24 evcil dostlarınız için mezarlık hizmet veriyoruz. Manavgat Pet Mezarlığı hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. “Çünkü dostluk sonsuzdur”

Paylaş :