Konyaaltı Pet Mezarlığı

Konyaaltı Pet Mezarlığı

Antalya iline bağlı olan Konyaaltı, 20. yüzyıl sonuna kadar Antalya’nın falezler üzerinde yer almasından dolayı “Koyaltı” olarak bilinmiş ve zamanla halk dilinde Konyaaltı’na dönüştüğü tahmin edilen bir ilçedir. Antalya Havalimanı’na takriben 20 km uzaklıkta bulunan ilçenin popüler lokasyonu Konyaaltı Sahili’dir.

 

Konyaaltı pet mezarlığı (evcil hayvan mezarlığı) evcil sadık dostlarını kaybeden hayvan severlere onların anı ve hatıralarına karşı saygı göstererek vedalaşma olanağı sunan bir mekandır.  Defin alanı Antalya Serik’te yer alır.  Pet mezarlıkları hayvan severlerin patili dostlarının hem özel bağlarını ifade etme hem de onların anılarını onurlandırma fırsatı tanır. Evcil hayvan mezarlıkları kedi ve köpek severlere sevimli dostlarını anma olanağı sunar.

Konyaaltı Pet Mezarlığı Hizmetleri Nelerdir?

Konyaaltı pet mezarlığı sevimli sadık dostlarının vedasının ardından onlara sonsuz ve güvenilir bir yolculuk sağlayan mekandır. Pet mezarlığı hizmetleri evcil patili arkadaşlarını kaybeden kişilere bu zor anlarında hem destek hem de teselli sunarak yardımcı olur.

 

Konyaaltı Pet Mezarlık Hizmetleri:

  • Yas süreçlerinde sizlere eşlik eden deneyimli ekibimiz sadık dostunuzun son yolculuğuna kadar olan süreçte destek sağlar.
  • Sevimli dostunuzun vefatının nedeni veteriner hekimlerimiz tarafından incelenerek size bildirilir.
  • Mezar taşının tasarımı, tabut temin etme, steril kefen seçenekleri bulunur.
  • Evcil dostunuzun son yolculuğu için özel olarak sağlanan araçlarımız mevcuttur.
  • 7/24 her zaman ulaşabileceğiniz destek hattımız sizinle devamlı iletişim halindedir.

Pet Mezarlığı hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“Çünkü dostluk sonsuzdur”

Paylaş :