ist

Kestel Pet Mezarlığı

Kestel Pet Mezarlığı

Kestel, Bursa il merkezine yaklaşık olarak 20-25 kilometre uzaklıkta yer alan bir ilçedir. Kestel pet mezarlığı acının ve özlemin bir arada yaşandığı hayvanseverlerin sadık dostlarını son yolcuğuna uğurladıkları özel bir alandır. Hayvan dostları, çok sevdikleri patili dostlarını ebedi hayata uğurladıktan sonra anıları ve hatıralarını yaşatmak adına bu tür alanları tercih edebilir. Duygusal açıdan yoğun bir bağ kurdukları evcil dostlarının kayıpları ile bu şekilde başa çıkabilirler. Pet mezarlık alanlarının da hayvanseverler sevimli dostlarına her an kolay ulaşabilecek bir mezar yaptırabilirler.

Kestel Pet Mezarlığı Hizmetleri Nelerdir?

Kestel pet mezarlığı hizmeti Bursa’da ayırdığımız özel alanımızda her mezar tabelasında bir hikâye yer alır. Sevimli evcil dostlarımızın hepsinin birer hatıraya dönüştüğü pet mezarlıkları onlarla hala bağ kurulan yerlerdir. Pet mezarlığı hizmetlerimiz arasında evden alma, defin işlemleri ve mezar bakım hizmetleri yer alır.

Kestel Pet Mezarlık Hizmetleri:

  • Özel araç nakli ile evden defin işlemleri başlar.
  • Evcil dostlarımızın mezar tasarımları, özel tabut ve sterilize kefenleme hizmetleri bulunur.
  • Mezar bakım işlemleri yapılır.
  • 7/24 ulaşabileceğiniz arama hizmetleri mevcuttur.

Sadık dostlarınızı ebediyete uğurlamadan önce Pet Mezarlığı hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. “Çünkü dostluk sonsuzdur.”

Paylaş :