Kedi Mezarlığı

En çok sahiplenilen evcil hayvanlardan biri de kediler. Kedim ölünce ne yapmalıyım? Kedim öldüğünde nereye defnedebilirim? Kedim öldü nereye gömebilirim? Kedi mezarlığı var mı? İstanbul’da kedi mezarlığı nerede? gibi bir çok soru kedisi olan aileler için merak konusu.

İstanbul hayvan mezarlığı, kedi mezarlığı ve köpek mezarlığı olarak hizmet veriyor. Evcil hayvan mezarlığı sayesinde, kedim vefat etti nereye

defnedebilirim diye düşünmenize gerek kalmadı. Kedi mezarlığımızda yüzlerce evcil hayvanın mezarı bulunuyor.

İstanbul pet mezarlığı, kedi besleyen ailelerin o zorlu gün geldiğinde kedi mezarlığı arayışlarına çözüm sunuyor. Kedi mezarlığı denilince akla gelen ilk yer İstanbul pet mezarlığı. Hayvan mezarlığımız kedim öldü ne yapabilirim diyen? kedisi vefat eden tüm ailelere kedi mezarlığı hizmeti veriyor.

İstanbul Pet Mezarlığı, İstanbul ve Tekirdağ başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’ne hizmet veriyor. Mezarlığımıza Türkiye’nin diğer şehirlerinden ulaştırılacak cenazeleri de kabul ediyoruz. +90(549) 791 91 96 ‘nolu telefon numarasından bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sorularınız için “Sık Sorulan Sorular” bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş :