Kedi Mezarlığı Alanına Bir Evcil Hayvanı Defnetmenin Maliyeti Nedir?

Kedi Mezarlığı Alanına Bir Evcil Hayvanı Defnetmenin Maliyeti Nedir?

Kediler, hayvan severlerin en kolay iletişim kurduğu ve evlerde çok eğlenceli zamanlar yaşatan en özel evcil hayvanlardandır. “Avrupa’da en çok kedi sahibi olunan ülke her 100 evden 42’sinde bir ya da birden fazla kedi olan Polonya’dır. Türkiye’de ise her 100 evin 5’inde bir ya da birden fazla kedi beslenmektedir.” (1) Kediler de ne yazık ki her canlı gibi belli bir yaşam süresine sahiptir. Tüm ev halkı için çok değerli olan kedilerin vefatı, aile fertlerinin hepsini üzüntüye boğar.

Kediniz vefat ettikten sonra kedi mezarlığından bir mezar satın alarak onu son yolculuğuna en iyi şekilde uğurlayabilirsiniz. Bir evcil hayvanı kedi mezarlığı alanına defnetme maliyeti, mezar boyut ve cinse göre değişiklik gösterir. Ayrıca ekstra mezar hizmetlerine göre de maliyetler değişebilir.

Kedi Mezarlığı Fiyatları Nedir?

Evcil hayvanlar, yaşamları boyunca bir arada yaşadıkları insanlar ile çok güçlü bağlar kurar. Tüm canlılar gibi evcil hayvanlar da yaşam hakkına sahiptir. Bu haklar “Hayvanların korunması, gözetilmesi, bakımı ve kötü muamelelerden uzak tutulması için gerekli önlemler alınmalıdır.” (2) Şeklinde ifade edilir. Evcil hayvan dostunuz vefat ettiğinde, acınızı biraz da olsa hafifletmek için onu son yolculuğuna en iyi şekilde uğurlamak istersiniz. Bunun için kedi mezarlığı hizmetleri ve fiyatları hakkında araştırma yapabilirsiniz.

Evcil hayvan mezarlığı fiyatları boyut ve cinse göre değişiklik gösterir. Fiyatların belirlenmesinde mezar için ekstra hizmetler de önemli birer etkendir. Pet Mezarlığı olarak, en doğru hizmeti en uygun fiyat politikası ile siz hayvan severlerle buluşturuyoruz. Bu zor zamanlarınızda acınızı sizinle paylaşıyor ve uzman kadromuzla, size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Her an yanınızda olduğumuzu hissettirmek için yaptığımız çalışmalar kadar fiyat politikamızı da önemsiyoruz. Kedi mezarlığı fiyatları hakkında bilgi almak için zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kedi Mezarlığı Hizmetleri Nelerdir?

Pet Mezarlığı olarak, profesyonel bir ekip ve son teknoloji araç ve ürünler ile evcil hayvan defin işlemlerinde yanı başınızdayız. Kediniz vefat ettikten sonra ne yapacağınız ve nereye gömeceğiniz ile ilgili tüm sorulara yanıt veriyoruz. Pet Mezarlığı ekibi olarak kedi, köpek gibi tüm evcil hayvan dostlarınızın defin işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

İstanbul, Ankara, Bursa, Tekirdağ ve tüm Marmara Bölgesi’nde bulunan evcil hayvan sahipleri sadık dostlarını kaybettikten sonra onları defnedecek bir alan bulma arayışına giriyor. Pet Mezarlığı olarak can dostlarınız için defin töreni ve mezarlığı hizmetlerimiz ile onları son yolculuğuna en iyi şekilde uğurluyoruz. Vefat eden evcil hayvan dostunuzu eviniz ya da veterinerden özel soğutmalı cenaze araçlarımızla teslim alıyoruz. Teslim aldığımız sadık dostunuzu veteriner hekimlerimiz kontrol ediyor.

Vefat eden sadık dostunuzu taşımak için özel plastikten üretilen malzemeler kullanıyoruz. Satın aldığınız kedi mezarlığı için defin işlemlerini hazır hale getiriyoruz. Eğer can dostunuzda bulaşıcı bir hastalık tespit edildiyse, veterinerin vereceği bilgiler doğrultusunda önlemler alarak, defin işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Evcil hayvanınızın defni esnasında mezarlıkta bulunamayacaksanız, defin işlemlerinin her anını ayrı ayrı fotoğraf ve videolar ile size ulaştırıyoruz. Sadık dostunuz için kimlik bilgilerinin ve fotoğrafının yer aldığı mezar tabelasını tasarlıyoruz.

Dilerseniz mezarını çiçeklendiriyor, defin işlemleri sonrası periyodik olarak bakım ve temizliğini yapıyoruz. Sevimli dostunuzu ebedi yolculuğuna uğurlarken, kedi mezarlığı hizmeti için bizimle iletişime geçebilir, tüm hizmetlerimiz ve fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. “Çünkü dostluk sonsuzdur.”

Paylaş :