Pet Mezar Bakım Hizmeti

Evcil hayvanınızın düzenli ve temiz bir mezarlıkta ebedi hayatına devam etmesi sizler kadar bizlerin de önem verdiği bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Peki bizler pet mezar bakım hizmeti olarak ailelerimize ne gibi hizmetler sunuyoruz?

2000'den fazla defin

7/24 Hizmet

100% Memnuniyet​

Güvenilirlik

Pet Hayvan Mezar Bakım Hizmeti Nedir?

İstanbul Hayvan Mezarlığı evden alma ve defin hizmeti sunduktan sonra da, ailelere hizmet vermeye devam ediyor. Başka bir deyişle, defin aşamasından sonra da gereken özeni göstermeye devam ediyoruz. Örneğin, istediğiniz zaman diliminde evcil hayvanınızın mezarından sizlere fotoğraflar iletiyor ziyarete gelemediğiniz durumlarda sizlere bu şekilde destek oluyoruz.

Pet Mezar Bakım hizmetimiz sayesinde evcil hayvanınız temiz ve bakımı yapılmış bir mezarda uyuyor ve sizler de içiniz rahat bir şekilde can dostunuzu bizlere emanet edebiliyorsunuz.

Pet Mezar Bakım Hizmeti Nasıl Yapılıyor?

İstanbul Evcil Hayvan Mezarlığımızda her türlü evcil hayvan mezar bakım hizmeti belirli periyotlarla takip edilerek yapılıyor. Örneğin, İstanbul Hayvan Mezarlığına ziyarete gelen aileler çiçek veya ağaç getirdiklerinde ekibimiz tarafından dikilerek çiçek ve mezar bakımı gerçekleştiriliyor.

İstanbul Pet Mezarlığında, tüm evcil hayvanlarımızın mezarı için mezar bakımı ve temizlik işlemi gerçekleştiriliyor. Aynı şekilde mezarlık alanında da genel temizlik ve evcil hayvan mezarı bakım hizmeti İstanbul Pet Mezarlığı tarafından sağlanıyor. Mezar bakım fiyatı ücretsiz olup İstanbul hayvan mezarlığı tarafından yapılmaktadır.

Evcil Hayvan Mezar bakımı hakkında bilgi almak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, mezar bakım hizmetimiz hakkında fikir edinebilirsiniz.

Değerlendirmeler 🐾

2019 yılından itibaren vermiş olduğumuz hizmetle, 900’den fazla ailenin en zor gününde yanlarında olduk. Sadece evcil hayvanlarını, can dostlarını defnettikleri bir mezarlıktan ziyade, ailelerimizle güven ve anlayış temeli üzerine dostluklar kurduk ❤️

Önceliğimiz ailelerimizin hassasiyetini anlayarak, onların ihtiyaçlarına cevap vermek. İstanbul Pet Mezarlığı, yola çıktığı ilk günden itibaren bu önceliğini koruyarak ailelerimize hizmet vermeye devam ediyor. Bugün sizlerden aldığımız yüzlerce olumlu değerlendirme bizler için gurur kaynağı ⭐️

Bizlere yüzlerce değerlendirme bırakan ailelerimize bir kez daha teşekkür ediyoruz 👏