Evcil Hayvan
Evden Alma ve Defin Hizmeti

İstanbul Pet Mezarlığı cenazenizi evden alıp mezarlığa nakil, defin hizmeti ve mezarlık hizmeti sunuyor. Evcil hayvan evden alma ve defin hizmetimiz sayesinde, ailelerimizin zor gününde onlara destek oluyoruz.

2000'den fazla defin

7/24 Hizmet

100% Memnuniyet​

Güvenilirlik

Evden Alma ve Defin Hizmeti Nedir?

Herşeyden önce, süreci ailelerin duygu durumları göz önünde bulundurularak büyük bir hassasiyet ve özenle yürütüyoruz. En önemlisi bütün süreci ailenin bilgisi dahilinde yürütmek. Ailelerin kesinlikle memnun ve huzurlu olmasını istiyoruz. Birincisi, aileleri doğru bilgilendiriyoruz. İkinci olarak onlara en uygun seçeneği sunup süreci planlıyoruz. Daha sonra hızlıca cenazeye ulaşıp teslim alıyoruz. Ek olarak ailenin diğer özel isteklerine karşı duyarlılığımızı en üst seviyede tutuyoruz.

Evde vefat eden evcil hayvanınız evden, veterinerde vefat eden evcil hayvanınız veterinerden teslim alınabiliyor. Bize ulaştığınız ilk andan itibaren hassasiyet ve özenle süreci başlatıyor ve bu zor gününüzde sizlere destek oluyoruz. Evcil hayvanınız vefat ettiğinde vermiş olduğumuz evden alma ve defin hizmeti sayesinde bu zorlu süreci sizler için kolaylaştırıyor ve pet mezarlığı olarak yanınızda oluyoruz.

Evden Alma ve Defin Süreci Nasıl İlerliyor?

Hayatını kaybeden evcil hayvanınız, İstanbul Pet Mezarlığı ekibi tarafından evinizden veya veteriner kliniğinden teslim alınarak hayvan mezarlığımızda defnedilir. Her türlü sterilizasyon işlemi yapıldıktan sonra kefenlenerek özel tabutlarımız ile nakil işlemi gerçekleşir. Dilerseniz vefat eden evcil hayvanınızı evcil hayvan mezarlığımıza kendiniz de getirebilir, defin hizmeti esnasında yanında olabilirsiniz. Defin aşamasına katılamadığınız takdirde, videolar ve fotoğraflar iletilerek defin aşamasının her süreci bilgilendirilir.

İstanbul Evcil Hayvan Mezarlığı; evden alma, nakil, defin ve fiyat nedir bilgisini merak ediyorsanız, İstanbul pet mezarlığı iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir, detaylı tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan 7/24 bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Değerlendirmeler 🐾

2019 yılından itibaren vermiş olduğumuz hizmetle, 900’den fazla ailenin en zor gününde yanlarında olduk. Sadece evcil hayvanlarını, can dostlarını defnettikleri bir mezarlıktan ziyade, ailelerimizle güven ve anlayış temeli üzerine dostluklar kurduk ❤️

Önceliğimiz ailelerimizin hassasiyetini anlayarak, onların ihtiyaçlarına cevap vermek. İstanbul Pet Mezarlığı, yola çıktığı ilk günden itibaren bu önceliğini koruyarak ailelerimize hizmet vermeye devam ediyor. Bugün sizlerden aldığımız yüzlerce olumlu değerlendirme bizler için gurur kaynağı ⭐️

Bizlere yüzlerce değerlendirme bırakan ailelerimize bir kez daha teşekkür ediyoruz 👏