Hayvanlar Ölünce Nereye Gömülür

Hayvanlar Ölünce Nereye Gömülür

Hayvanlar ölünce nereye gömülür? Evcil hayvanlar nereye gömülür? sorusu bir çok hayvan sahibinin merak ettiği bir konu. Her ne kadar zor da olsa, bir gün çok sevdiğimiz evcil hayvanlarımızdan ayrılma vakti gelecek. Hayvanların ölünce nereye gömüleceği oldukça merak edilen bir konu.

Evcil hayvanlarımızın sağlığında yanlarında olduğumuz kadar, öldükleri zamanda onları son yolculuğuna uğurlamayı hepimiz isteriz.

Evcil hayvan mezarlığımız, kediniz öldüğünde, köpeğiniz öldüğünde diğer evcil hayvanlarınız öldüğünde evcil hayvanımı nereye gömebilirim endişesine son veriyor. Evcil hayvanınız öldüğünde onu nereye defnedebileceğiniz konusunda kafanız karışabilir. İstanbul et mezarlığı, evcil hayvanım öldü nereye gömebilirim sorunuza cevap veriyor. İstanbul hayvan mezarlığı ekibi olarak, cenazenizin istenilen adresten teslim alarak, defnedilmesini sağlıyoruz. Arzu ederseniz cenazeye sizlerde katılabilirsiniz.

İstanbul Pet Mezarlığı, İstanbul ve Tekirdağ başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’ne hizmet veriyor. Mezarlığımıza Türkiye’nin diğer şehirlerinden ulaştırılacak cenazeleri de kabul ediyoruz. +90(549) 791 91 96 ‘nolu telefon numarasından bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sorularınız için “Sık Sorulan Sorular” bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş :