Hayvan Mezarlığı

Yıllarca evladınız gibi baktığınız, canınızdan bir parça haline gelen evcil hayvanınız öldüğünde ne yapmalısınız? Birçok insan evcil hayvanı öldüğünde ne yapacağını bilmiyor. Peki bir hayvan mezarlığı olduğunu daha önce hiç duymuş muydunuz? İstanbul’da hayvan mezarlığı var mı? Hayvan mezarlığı hizmeti sayesinde evcil hayvanınızın ölümünden sonrada onu ziyaret edebileceksiniz.

Hayvan mezarlığı nedir? İstanbul’da hayvan mezarlığı var mıdır? Hayvan Mezarlığı nerede? gibi aklınıza takılan bir çok sorunun cevabını İstanbul Pet Mezarlığı’nda bulabilirsiniz. Hayvan mezarlığı hizmeti sayesinde hem zoonoz hastalıkların önüne geçiliyor, hem de halk sağlığı korunmuş oluyor. Hayvan mezarlığımızda büyük bir titizlikle hayvan severlere cenaze, defin ve mezarlık hizmeti veriyoruz.

Ülkemizde evcil hayvan sayısının her geçen gün artması birçok ihtiyacı da beraberinde getiriyor. Hayvan dostlarınızın vefatı ile yaşadığınız üzüntü ve acı, hayvan mezarlığı hizmetinin güvenini ve sıcaklığını gördükten sonra bir nebze hafifleyecek.

Hayvan mezarlığında evcil hayvanlarınıza özel bir mezar yeri bulunuyor. Hayvan mezarlığına gelen hayvan severler, isterlerse defin aşamasında dostlarının yanında olabiliyor. Hayvan mezarlığına istediğiniz zaman gelip evcil hayvanlarınızı ziyaret edebilirsiniz. Türkiye’de hayvan mezarlığı çok yaygın olmasa da, diğer ülkelerde hayvan mezarlığı ve evcil hayvan mezarlık hizmetleri oldukça yaygındır.

Yıllarca sevginiz, özeniniz, ilginiz ve dostluğunuzla beraber hiçbir masraftan ve zahmetten kaçınmadan besleyip büyüttüğünüz can dostunuz son yolculuğuna uğurlanırken sizleri huzurlu hissettirebilmek ve hatırasını yaşatabilmeniz bizim en önemli amacımız.

İstanbul Pet Mezarlığı, İstanbul ve Tekirdağ başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’ne hizmet veriyor. Mezarlığımıza Türkiye’nin diğer şehirlerinden ulaştırılacak cenazeleri de kabul ediyoruz. +90(549) 791 91 96 ‘nolu telefon numarasından bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sorularınız için “Sık Sorulan Sorular” bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş :