Evcil Köpeğiniz İçin Dünya Standartlarında Hayvan Mezarlığı

Evcil Köpeğiniz İçin Dünya Standartlarında Hayvan Mezarlığı

Günümüz dünyasında gelişmiş ülkelerin hepsinde kediden, köpeğe; kuştan tavşana kadar evcil hayvanlar için pet mezarları bulunmakta ve pet mezarlığı hizmeti giderek yaygınlaşmakta.

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde geniş ve doğayla iç içe bir araziye konuşlanan İstanbul Pet Mezarlığı, evcil hayvanlara yönelik olarak dünya standartları kalitesinde mezar yeri hizmeti sunuyor. Şirketimiz bu alanda Türkiye’de ilk ve tek olma özelliğine sahip. Ülkenin her yerinden web sitemize girerek ya da telefon numaramızı çevirerek bize ulaşabilirsiniz. Anında her türlü bilgi tarafınızı iletilecektir.

Antik çağlarda da insanların ölen evcil hayvanları için mezarlık sistemini hayata geçirdiklerini görmekteyiz. Örneğin Mısır’da antik döneme ait (Milattan Önce 750-30 arası) hayvan mezarlığı ortaya çıkarıldı. Sakkara şehri yakınlarındaki Anubis toplu hayvan mezarlığında milyonlarca evcil hayvan mumyası var. Mumyalanarak mezarlığa gömülen evcil hayvanların yüzde 92’si yaklaşık 8 milyonu köpek; diğerleri de atmaca, tilki, kedi ve firavun faresi.

En Sadık Hayvan Olan Evcil Köpeklere Eksiksiz Son Görev       

Köpekler, özelikle de evcil olanları sahiplerine sadık olmalarıyla dikkat çekerler. İnsanlar ile köpekleri arasında eşsiz duygusal bağlar oluşur. Bir gün her canlı gibi evin köpeği de ölür ve aile fertleri inanılmaz bir hüzne kapılır. Gerek sizi derin üzüntüye sevk eden ölüm anında, gerekse köpeğiniz henüz hayattayken İstanbul Pet Mezarlığı’nı arayabilirsiniz. Ekiplerimiz özel donanımlı araçla evcil hayvanın cenazesi neredeyse en kısa sürede oraya intikal edecektir.

Veterinerlerin direktiflerine harfiyen uyan ekiplerimiz, pet cenazesini önce kaliteli plastikten üretilen fermuarlı torbaya yerleştiriyor. Ardından da nakil tabutuna koyarak İstanbul Beylikdüzü’ne sadece 110 kilometre mesafedeki Tekirdağ’daki mezarlığımıza getiriyor.

İstanbul Pet Mezarlığı, hijyen ile insan ve çevre sağlığına son derece özen gösteriyor. Bulaşıcı hastalık teşhisi veya riski varsa evcil hayvanınızın cenazesi derhal ilaçlanıyor. Defin işlemi sırasında da mutlaka sönmemiş kireç uygulaması yapılıyor. Tekirdağ Süleymanpaşa’daki pet mezarlığımız ana yola hayli yakın bir konumda. Bize eriştiğiniz anla başlayan defin ve mezarlık hizmetimiz süreklilik arz etmekte. Pet mezarlığını her ziyarete geldiğinizde memnuniyet katsayınız daha da artacaktır. İstanbul Pet Mezarlığı, evcil hayvanlarını ebediyete uğurlayanlara müşteriden öte bir dost gözüyle bakmakta ve empatiyle yaklaşmakta.

Pet Mezarlığında Hem Kalite Hem De Makul Fiyat Politikası

Mezar yeri, arzunuza göre dizayn edilmekte. Mezar taşını siz seçmektesiniz. Dilediğiniz cümleler taşa yazılmakta, isterseniz hayvanın resmi baskılanmakta. Mezar yeri periyodik olarak çiçeklendirilmekte ve sulanmaktadır.

İstanbul Pet Mezarlığı’nda mezar yeri sahibi olmak için illa da hayvanınızın ölmesi şart değil. Şimdiden ona mezar yeri satın alabilirsiniz. Üstelik gayet makul fiyatlarla.

 

 

 

Paylaş :