Evcil Hayvan Mezarlığında Aile Sıcaklığı Hizmeti

Evcil Hayvan Mezarlığında Aile Sıcaklığı Hizmeti

Adeta aileden bir ferttir, evcil kediler. Sanki sizinle sevinir, neşelenir, düşünür ve hatta üzülürler. O yüzden birlikte yaşanılan evin kedisi öldüğünde aile bireylerinin hepsini derin bir hüzün kaplar. Yakın akrabalardan biri kaybedilmişçesine ölen kediye yas tutulur.

Ölüm bütün canlılar için kaçınılmaz son. Bu denli sevilen, ailenin sevgilisi haline gelen can dostunuz kediniz öldüğünde ne yapmalısınız? Önce kısa cevabı verelim: Endişelerinizi ve telaşınızı yok etmek için derhal İstanbul Pet Mezarlığı web sitesine girerek bizimle irtibat kurmalısınız. Bu iletişimi sevgili kediniz hayattayken gerçekleştirdiğinizde, onunla geçireceğiniz vakitlerdeki neşe ve sevinç katsayınız inanın daha da artacaktır.

İstanbul Beylikdüzü’ne sadece 110 kilometre uzaklıktaki Tekirdağ’da doğayla iç içe bir arazide konuşlanan hayvan mezarlığımızda aradığınız hizmetler dünya standartlarındaki kalitede, üst düzey sorumluluk bilinci içinde ve azami müşteri memnuniyeti gözetilerek yerine getirilmekte.

HAYVANINIZIN MEZAR YERİ TAPUSU ELİNİZDE OLACAK

Tekirdağ Köseilyas mevkiindeki pet mezarlığımız, belediyeden ruhsatlı ve diğer yasal prosedürleri tamamlanmış durumdadır. Kedinizi, köpeğinizi, kuşunuzu, tavşanınızı ya da başka bir evcil hayvanınızı defnettirdiğiniz mezar yerinin tapusu elinizde olacak. En güzel detaylardan biri de şu ki; dilerseniz o mezar yerine birden fazla evcil hayvanınızı gömebilmektesiniz. Böylelikle farklı mezar yerleri arama mecburiyetinde kalmayacak ve ölen hayvanlarınızın hepsini birden ziyaret etme imkanına kavuşabileceksiniz.

Tekirdağ merkezli İstanbul Pet Mezarlığı şu anda profesyonel manada hayvan mezarlığı hizmeti alabileceğiniz ve gözünüzün arkada kalmamasını garanti eden tek kuruluş pozisyonundadır. Yalnızca İstanbul’da veya yakınlarında oturan hayvan severlere değil, Türkiye geneline pet mezarlığı hizmeti sunmaktayız. Web sitemize girdiğinizde ve telefon numaramızı çevirdiğinizde anında bilgiye ve destek imkanına erişeceksiniz.

Belirttiğiniz adrese en kısa sürede özel donanımla aracımızla ulaşan ekibimiz, ilk kontrol sonrası ölen hayvanınızı bu iş için üretilmiş ve fermuar sistemli plastik torbaya yerleştirmektedir.Bulaşıcı hastalık sebebiyle ölüm söz konusuysa veterinerlerin direktifleri doğrultusunda gerekli ilaçlamalar tatbik edilmektedir. Nakil tabutuna konulan hayvanın cenazesi, Tekirdağ’daki pet mezarlığımıza getirilerek taleplerinize göre defnedilmektedir.

Çevresi yüksek duvarla çevrili ve 24 saat bekçi gözetiminde olan hayvan mezarlığımıza evcil hayvanınızın cenazesi sönmemiş kireç uygulamasıyla toprağa verilmektedir. Şirketimiz insan ve çevre sağlığını ilgilendiren kurallarının tatbikinde çok ciddi ve hassas davranmaktadır. Evcil hayvanınızın mezar yerinde dilediğiniz mezar taşı ve çiçekler kullanılmaktadır. İsterseniz fotoğrafı mezar taşına basılmaktadır. Sulama, bakım ve toprağın havalandırması işleri periyodik olarak sürmektedir.

EVCİL HAYVAN SAHİPLERİNE MÜŞTERİDEN ÖTE DOSTANE YAKLAŞIMI

Pet mezarlığımızdaki hizmetin kalitesini ve gösterilen hassasiyeti yapacağınız ziyaretlerde yakinen göreceksiniz. O an edeceğiniz teşekkür bizim için en değerli ödüldür. Zira İstanbul Pet Mezarlığı şirketi, hayvan sahiplerini müşteriden öte bir dost olarak değerlendirmekte ve empatiyle çalışmakta; empati duygusunu fiyat politikasına da yansıtmaktadır.

İstanbul Pet Mezarlığı’yla tanışıklığınız; can dostunuzun mezar yerini her ziyarete geldiğinizde sizin için daha da anlamlı olacak. İyi ki o web sitesine girmişim ve o telefon numarasını çevirmişim diyeceksiniz. Dünya güzeli Tekirdağ’daki hayvan mezarlığımızda sizin gibi evcil hayvanlarını ebediyete uğurlayankişilerle aranızda yeni dostluklar oluşacak. Acılarınız paylaştıkça azalırken; hissettiğiniz huzur gittikçe büyüyecek ve içiniz rahatlayacak.

Bu arada Tekirdağ’ın eşsiz lezzetlerinden köftesini ve peynir helvasını tatma fırsatına erişecek; haftanın yorgunluğunu üzerinizden atacaksınız. Pet mezarlığımızdan dinlenmiş ve dinginleşmiş olarak döneceksiniz.

Paylaş :