Evcil Hayvan Mezarlığı

Evcil Hayvan Mezarlığı

Evcil hayvanım öldü ne yapmalıyım? Kedim öldü. Köpeğim öldü. Evcil hayvan mezarlığı var mı? Evcil hayvan mezarlığı nerede? Evcil hayvanlar ölünce nereye gömülür? Evcil hayvan defin işlemi nasıl yapılır? İstanbul evcil hayvan mezarlığı nerede? gibi bir çok soru merak ediliyor.

Evcil hayvanınız vefat ettiğinde tıbbı atık olmasının önüne geçilmesi amacıyla evcil hayvan mezarlığına defnediliyor. Kendi evcil hayvanımızın ölümünden sonra İstanbul Pet mezarlığını kurduk. Bizim gibi evcil hayvanı vefat eden ailelere, evcil hayvan mezarlığımızda hizmet veriyoruz.

Evcil hayvan mezarlığı kedisi ölen, köpeği ölen, kuşu ölen aileler için hayvan mezarlığı ve pet defin hizmeti sunuyor.

İstanbul’da evcil hayvan mezarlığı var mı? İstanbul hayvan mezarlığı nerede? diyorsanız evcil hayvan mezarlığımızı arayabilir, İstanbul pet mezarlığı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Pet Mezarlığı, İstanbul ve Tekirdağ başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’ne hizmet veriyor. Mezarlığımıza Türkiye’nin diğer şehirlerinden ulaştırılacak cenazeleri de kabul ediyoruz. +90(549) 791 91 96 ‘nolu telefon numarasından bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sorularınız için “Sık Sorulan Sorular” bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş :