Evcil Hayvan Cenazesinde Ceset Torbasının Önemi Nedir?

Evcil Hayvan Cenazesinde Ceset Torbasının Önemi Nedir?

Evcil hayvanınızın cenazesi, irtibata geçmenizden çok kısa bir süre sonra İstanbul Pet Mezarlığı ekipleri tarafından teslim alınacaktır. Son derece üzüntülü olduğunuz günde size vakit kaybetmeden ulaşmak kadar;hayvanın konulacağı ceset torbasının özellikleri ve bu süreçteki işlemlerin hijyen ve sağlık kurallarına uygunluğu da önem arz etmektedir. Ölen hayvanınız için kullandığımız cihaz ve malzemelerde hijyenin yanı sıra kalite ve konfor standartlarını da dikkate alıp gereklerini yerine getirmekteyiz.

 

Şunun altını özenle çizmeliyiz ki, bulaşıcı hastalık durumu söz konusuysa hayvan ceset torbasına alınırken veterinerlerin öngördüğü ilaçlamalar mutlaka tatbik edilmelidir. İstanbul Pet Mezarlığı, hayvanınıza gösterdiği özenin kat kat fazlasını elbette ki onun geride bıraktığı sizin ve komşularınızın sağlığına da göstermektedir.

 

HER TÜRLÜ EVCİL HAYVANA CENAZE VE MEZARLIK HİZMETİ

 

Kedi, köpek, kuş, hamster ve tavşan gibi bütün evcil hayvanlara defin ve mezarlık hizmeti sunan İstanbul Pet Mezarlığı, doğal güzellikleri, sahilleri ve tarihi mekanlarıyla gezmeyi sevenlerin gözde şehirlerinden olan ve İstanbul Beylikdüzü’ne yalnızca 110 kilometre mesafedeki Tekirdağ’da bulunmaktadır. Ayrıca doğayla iç içe, yeşillikler içerisinde ve ana yola yakın bir konumdadır.

 

Tekirdağ’daki hayvan mezarlığımızda yer satın almanız her şeyden önce sizlere derin bir huzur verecektir. İstanbul Pet Mezarlığı’nda yüksek öğrenimli, bu sahada eğitimli ve işini saygı-sevgi çerçevesinde yürüten bir ekip çalışmaktadır. Aklınıza gelen soruların en ince detaylara varıncaya dek cevaplanacağından ve tatmin edici hayvan cenaze, defin ve mezarlık hizmetlerine erişeceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Belirttiğiniz yerden işlem için üretilmiş plastik ceset torbalarıyla teslim alınarak nakil tabutlarına konan evcil hayvanınız, klimalı ambulansla Tekirdağ’daki hayvan mezarlığımıza getirilmekte ve tamamen taleplerinize göre defnedilmektedir. İstediğiniz mezar taşını seçebilirsiniz. Dilerseniz granit, dilerseniz mermer ya da taş mezar taşı yaptırabilirsiniz. Öte yandan çok sevdiğiniz evcil hayvanınızın resmini mezar taşına yerleştirebilmekteyiz.

 

EVCİL HAYVAN MEZAR YERİ SATIŞINDA UYGUN FİYAT POLİTİKASI

 

İstanbul Pet Mezarlığı şirketi hem hayvan cenaze hizmetlerinde hem de mezar yeri tahsisinde uygun fiyat politikası izlemektedir. Bize web sitemiz üzerinden veya telefon numaramızı tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Ölüm gerçeğini hayvanınız hayattayken ve hayat doluyken düşünmenizde ve hesaba katmanızda fayda var. Böylelikle belki de aniden ve beklenmedik anda vuku bulabilecek ölüm sonrası hayvanınızın cesedinin çürümesi ya da kokması ihtimalini sıfıra indirmeniz mümkün.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaş :