Evcil Hayvan Cenazeleri İçin Farklı Tabut Seçenekleri

Evcil Hayvan Cenazeleri İçin Farklı Tabut Seçenekleri

Türkiye’de henüz yeni yeni gelişmeye ve yaygınlaşmaya başlayan evcil hayvan cenaze hizmetlerinde; kalite, hız ve güvenilirlik kriterleri çok önemli. İstanbul Pet Mezarlığı, ölen hayvanınızın teslim alınmasından, tabuta yerleştirilmesine; defnedilmesinden mezarlığın çiçeklendirilmesi ve bakımına kadar iş sürecini büyük bir ciddiyet içinde yürütmekte.

Dünya standartlarına ve profesyonel iş kurallarına en ince ayrıntısına dek özen gösteren İstanbul Pet Mezarlığı, hayvan sahiplerinin önüne birbirinden farklı ve hayvanın ruhunu yansıtan tabut modeli alternatifleri koymakta. Tabutlar kedi, köpek ve kuşlara göre çeşitli boyutlarda üretiliyor. İnanışa göre gündeme gelen kül tabutları da mevcut. Kimi hayvan severler düz, kimileri kalpli, kimileri de prizma şeklindeki tabutları tercih ediyor.

Hizmette hız faktörünü çok önemseyen İstanbul Pet Mezarlığı; ambulans talebi ve mezarlık satın alma isteklerinin web sitesi üzerinden gerçekleşmesine de imkan tanıyor. Ev ya da bir veteriner kliniği; belirttiğiniz adrese özel donanımlı aracımız süratle ulaşıyor. Ölen can dostunuzun cesedi derhal son kontrol ve muayeneden geçirilip yıkama ve ilaçlama işlemine tabi tutuluyor. Ardından kaliteli plastikten imal edilen fermuarlı torbaya yerleştirilerek ambulansa götürülüyor.

BELEDİYEDEN İZİNLİ, TAPULU VE TAM GÜN GÜVENLİ HAYVAN MEZARLIĞI

İstanbul Pet Mezarlığı, evcil hayvanınızı İstanbul Beylikdüzü’ne sadece 110 kilometre mesafedeki Tekirdağ’da bulunan pet mezarlığına defnediyor. Doğayla iç içe olan pet mezarlığımızın çevresi tamamen tellerle kapatılmış durumda.

Evcil hayvan cenazesi hizmetimiz; cenazenin teslim alınması ve gömülmesiyle sona ermiyor. Hayvan sahipleriyle empati kuran İstanbul Pet Mezarlığı, defin sonrasındaki hizmetleriyle de fark oluşturuyor. Dilediğiniz tarzdaki mezar taşı, hayvanınızın resmi ve arzu ettiğiniz çiçekler bire bir uygulanıyor. Mezar yerindeki toprak belirli periyotlarla havalandırılıyor ve sulanıyor. Özenle bakımı yapılan hayvanınızın mezarı, belediyeden izinli ve tapulu arazi üzerinde konuşlanıyor.

PET MEZARLIĞI HİZMETİNDE YÜZDE YÜZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

İstanbul Pet Mezarlığı kalite ve empatinin yanı sıra yasal mevzuata ve prosedürlere de hayli dikkat ediyor. Hayvanlarını toprağa bırakanların her anlamda güven duymasını ve gözünün arkada kalmamasını istiyor. Yine İstanbul Pet Mezarlığı şirketi biliyor ki, müşteri memnuniyeti esastır ve en etkili referanstır.

Tabi güzellikleri, denizi ve yeşiliyle Türkiye’nin gözde şehirlerinden Tekirdağ’daki pet mezarlığımız kolayca ulaşılabilecek ana yola çok yakın bir yerde. Ziyaret günlerinde karşılaşacağınız diğer can dostlarını kaybeden kişilerle aranızda gerçekçi ve kalıcı dostluklar meydana gelmesine vesile olacağını bizzat yaşayacaksınız. Orada geçirdiğiniz saatler içinize huzur dolduracak, bir sonraki ziyareti iple çekeceksiniz. Ayrıca Tekirdağ’ın eşsiz lezzetlerini tatma fırsatı da bulacaksınız.

Paylaş :