Çubuk Pet Mezarlığı Hizmetleri

Kedi ve köpekten, kuş ve tavşana tüm evcil hayvan dostlarınız için hayvan mezarlığı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ankara’nın en büyük ilçelerinden Çubuk’ta yaşayanlar için geniş bir alanda özenle hazırlanan Çubuk Pet Mezarlığı, dünya standartlarında bir hizmet sunuyor. Uzun yıllar sizinle güçlü bağlar kuran sevimli dostunuzu son yolculuğuna uğurlarken evcil hayvan mezarlığı hizmetimiz ile bu zorlu gününüzde sizi yalnız bırakmıyoruz.

Çubuk Pet Mezarlığı Hizmetleri Nelerdir?

İnsanlar ile evcil dostları arasında güçlü bağlar kurulur. Bir gün her canlı gibi sevimli dostunuz da size veda edebilir. Sizin için çok zor olan evcil hayvan dostunuzun defin işlemleri sırasında bir nebze de olsa gönlünüzü rahatlatmak için Çubuk Pet Mezarlığı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Veteriner hekimler gözetiminde evcil dostunuzun cenazesini kaliteli plastikten üretilen fermuarlı torbaya yerleştirilir. Uzman ekiplerimizin özel donanımlı araçlar ile teslim aldığı evcil hayvan dostunuzun cenazesi neredeyse en kısa sürede defin alanına ulaştırılır.

Defin işlemlerine katılamamanız durumunda, defin süreci anlık olarak fotoğraf ve videolar ile paylaşılır. Pet mezarlığımız oldukça merkezi bir konumdadır. Bize ulaştığınız andan itibaren başlayan defin işlemleri defin sonrası bakım ve temizlik işlemleri ile devam eder.

Çubuk Pet Mezarlığı hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 “Çünkü Dostluk Sonsuzdur.”