Çankaya Pet Mezarlığı

Çankaya Pet Mezarlığı

Ankara Çankaya ilçesinde de hizmet veren Pet Mezarlığı ile evcil hayvanınızın vefat sürecini planlayabilirsiniz. Bu üzücü süreçte defin, mezar yeri seçimi ile bakımı işlemlerini birlikte planlamamıza destek vererek dostunuzu en güvenilir şekilde defnedebilirsiniz.

Çankaya’da Pet Mezarlığı Hizmeti Sizinle

Çankaya ilçesinde evcil hayvanınızın mezar yeri seçimi ve bakımı hizmetini için bize başvurabilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saatinde bize ulaşarak ister evden isterseniz de veteriner kliniğinden dostunuzu teslim almamızı talep edebilirsiniz. Vereceğimiz defin ve bakım işlemleri haricinde kendiniz de ek isteklerde bulunabilirsiniz. Yine sterilize edilmiş kefen ve tabut dışında özel tabut veya mezar alanı eşyalarını da istekleriniz arasında bulundurabilirsiniz.

İstemeniz durumunda defin işlemlerine katılmamayı da tercih edebilirsiniz. Böyle bir durumda size gerekli bilgiler fotoğraflar ve video tarafınıza iletilir.  Süreci baştan sona takip etmek isterseniz de defin ve mezar bakımı gibi aşamaları bizzat yönetebilirsiniz. Bu üzücü süreci birlikte atlatmamızı talep ederseniz Çankaya Pet Mezarlığı hizmetine başvurabilir ve sevimli dostunuzun hatırasını yaşatabilirsiniz.

Pet Mezarlığı hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. “Çünkü dostluk sonsuzdur.”

Paylaş :