Antalya Serik Pet Mezarlığı Hizmeti

Antalya şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alan Serik, turizm alanında oldukça gelişmiş bir ilçedir. Sırtını Toros dağlarına dayamış olan Serik, güneyinde ise Akdeniz’in komşusudur. Serik’te birçok hayvansever evcil hayvan dostları ile yaşar. Antalya Serik’te vefat eden can dostunuzu Serik Pet Mezarlığı hizmetlerinden yararlanarak son yolculuğuna en iyi şekilde uğurlayabilirsiniz.

Pet Mezarlığı, sadık dostunuzun vefat etmesiyle yaşamış olduğunuz yas sürecinde sizin acınızı kendi acısı gibi sahipleniyor. Evcil hayvan mezarlığı hizmetlerimiz ile sadık dostunuzu en iyi şekilde defnedebilir, dilediğiniz zaman mezarını ziyaret edebilir ve anılarınızı ilk günkü gibi canlı tutabilirsiniz.

Antalya Serik Pet Mezarlığı Hizmetleri Nelerdir?

Serik Pet Mezarlığı, evcil hayvan dostlarınız için özel olarak düzenlenmiş geniş alanlardan oluşur. Sizin adınıza büyük bir titizlikle planladığımız defin hizmetlerimizle, sadık dostlarınıza en iyi şekilde veda etmeniz için çalışıyoruz. Evcil dostunuzun vefat etmesi ile;

  • Vefat ettiği yerden alınması,
  • Özel araçlarla defin alanına taşınması,
  • Defin işlemlerinin gerçekleştirilmesi,
  • Mezar ve mezar taşının planlanması ve hazırlanması,
  • Mezarlık bakım ve temizlik hizmetleri Pet Mezarlığı hizmetleri içinde yer alır.

Serik Pet Mezarlığı olarak Antalya’da 7/24 evcil dostlarınız için mezarlık hizmet veriyoruz. Serik Pet Mezarlığı hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Çünkü Dostluk Sonsuzdur.”